Кухонні столи

Январь 17th, 2012

Традиційно кухонні столы київські магазини меблів представляють виконаними з натурального дерева, що практично, елегантно і стильно, адже мода на вироби з дерев’яного  масиву ніколи не проходить. У інтернет-магазині mebel-artline.com.ua  кухонні столи фото яких представлені в он-лайн каталогах, виготовлені на тих, що добре зарекомендували себе вітчизняних і зарубіжних меблевих фабриках. Саме тому усі столи (Київ вважається тим містом, де вибір цього предмета інтер’єру неймовірно великий) красиві, надійні ергономічні, зручні і естетичні.

 Сучасні столи для кухні відрізняються витонченістю форми і продуманістю конструкції. Все частіше дизайнери меблів вводять в кухонні їдальні групи столи трансформери. Не меншою популярністю у покупців користуються і розкладні столи, за якими при необхідності може знайтися місце для досить великого числа запрошених.

Стіл обідній розкладний в комнате-студио дозволяє в лічені хвилини перетворити її на розкішну їдальню. Не менш зручний і стіл кухонний розкладний, розташований на терасі заміського будинку. У зібраному виді стіл розкладним стане ідеальним місцем для вечірніх чаепитий, а в розібраному стані цей стіл-трансформер дозволить зручно розмістити усіх гостей або сусідів.

 Розкладний стіл повинен мати простий і надійний механізм кріплення столешницы як у зібраному, так і розібраному виді. Якісний стіл розкладною (Київ і його магазини готові запропонувати лінійку подібних виробів різних виробників) розрахований на регулярне використання його функціональних можливостей. Найбільш простим і в той же час як і раніше популярною є стіл-книжка, саме цей стіл кухонний Київ і київські меблеві магазини представляють в різних модифікаціях.

З появою загартованого удароміцного скла різноманітні скляні меблі стали прикрашати інтер’єри наших жител, у тому числі і кухонь. Скляні обідні столи — це вишукана розкіш, що перетворює навіть звичайний обід на справжню подію. Купити обідній стіл із скла — це внести в приміщення кухні додатковий об’єм і зорово збільшити простір. Обідній стіл із скла відмінно гармоніює з меблями будь-яких стилів, починаючи класичним і закінчуючи хай-тек знаходячи з кожним стилістичним рішенням точки зіткнення.

Столи обідні овальної форми з центрально розташованою єдиною ногою-опорою — це окремий привід для гордості, адже в них дивовижним чином поєднується м’якість, що округляє, і ергономічна функціональність. Овальний стіл купити, Київ не відвідуючи сьогодні дуже просто. Для цього досить прийняти рішення купить стол Киев  і оформити бланк замовлення на сайті інтернет-магазину mebel-artline.com.ua.

Чекаємо Вас за адресою:     Магазин мебели Art Line Магазин мебели Art Line

бул. Дружбы Народов, 23

Comments are closed.